Z życia grupy

TYGRYSKI


Wycieczka autokarowa do Parku Linowego Doktorce

W dniu 28.05.2026 wszystkie przedszkolaki wyjechały na wycieczkę do Parku Linowego w Doktorcach. Było mnóstwo szalonej zabawy i niezliczonych atrakcji. Pogoda i humory nam dopisaly, a emocje, które nam towarzyszyły będziemy jeszcze długo wspominać. 🤩❤️



Dzień dinozaura

Z okazji Dnia Dinozaura nasze Tygryski przeniosły się miliony lat wstecz, do fascynującego świata prehistorycznych gadów. Tego dnia sala zamieniła się w prawdziwą krainę dinozaurów! 🦖🦕





Dzień Bezpiecznego Internetu

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu dzieci z grupy „Tygryski” wzięły udział w zajęciach poświęconych bezpiecznemu korzystaniu z Internetu. Przedszkolaki dowiedziały się, czym jest Internet, jakie daje możliwości ✅ 👍 oraz jakie zagrożenia mogą się w nim pojawić 🚫 ⚠️ ❌
Zajęcia miały na celu kształtowanie odpowiedzialnych i świadomych postaw już od najmłodszych lat oraz pokazanie, że Internet może być bezpiecznym i wartościowym narzędziem, jeśli korzystamy z niego mądrze 💻 📱 🖥️ 



Gość z książką

W dniu 02.02.2026r. odwiedziła naszą grupę mama Zuzi. Przeczytała nam dwie wspaniałe książki. Pierwsza z nich to „Gdzie jest autobus” M.Korbiel z przepięknymi ilustracjami. To książka, która naprawdę pobudza dziecięcą wyobraźnię. Druga lektura to książka M. Wojciechowskiej "Mali, dziewczynka, która chciała zostać żyrafą". Dzięki niej mogliśmy choć na chwilę przenieść się w malownicze krajobrazy Tajlandii oraz poznać zwyczaje żyjących tam ludzi z perspektywy małej dziewczynki. Tygrysy były naprawdę zaciekawione😊Dziękujemy serdecznie Pani Paulinie za to ciekawe spotkanie. Zapraszamy kolejnych rodziców 🤩



Muzyczne spotkanie

W dniu 29.01.2026r. odwiedziły naszą grupę p. Magda z córką Malwinką. Obie Panie pięknie grają na fortepianie. Podczas wizyty odbył się mini koncert, prezentacja nut oraz wspólne tańce przy utworach muzycznych.  Każdy Tygrys miał okazję spróbować swoich sił w grze na instrumencie pod okiem fachowca 😊 Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze 🤩Czekamy na następne🤗🤗



Spotkanie z książką

W piątek, 23 stycznia odwiedziła nas mama Nikodema, która przeczytała dzieciom książeczkę pt „Piotruś Pan. Niezwykła podróż do Nibylandii”. Przedszkolaki słuchały bajki z zapartym tchem domagając się dalszych opowieści. Spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości.
Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i serdecznie zapraszamy do współpracy pozostałych rodziców :)



Dzień Babci i Dziadka

W dniu 19 stycznia w grupie „Tygryski” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Było to wyjątkowe spotkanie pełne radości, wzruszeń i serdecznej atmosfery 💐🌸🌷



Mikołajki

Nasze przedszkolaki zamieniły się w pomocników Świętego Mikołaja i przyszły do przedszkola w czerwonych strojach oraz czapeczkach. Dzieci z radością uczestniczyły w mikołajkowych zabawach i śpiewały piosenki.



Zabawy na śniegu

Pierwszy śnieg tej jesieni wywołał w naszej grupie dużo emocji ;) Skorzystaliśmy z okazji i bawiliśmy się na całego. Tygrysy przetestowały go na wszystkie sposoby :) Radości nie było końca. Czekamy na kolejny śnieżny dzień. 



 


ARCHIWUM grupy