W dniu 02.02.2026r. odwiedziła naszą grupę mama Zuzi. Przeczytała nam dwie wspaniałe książki. Pierwsza z nich to „Gdzie jest autobus” M.Korbiel z przepięknymi ilustracjami. To książka, która naprawdę pobudza dziecięcą wyobraźnię. Druga lektura to książka M. Wojciechowskiej "Mali, dziewczynka, która chciała zostać żyrafą". Dzięki niej mogliśmy choć na chwilę przenieść się w malownicze krajobrazy Tajlandii oraz poznać zwyczaje żyjących tam ludzi z perspektywy małej dziewczynki. Tygrysy były naprawdę zaciekawione😊Dziękujemy serdecznie Pani Paulinie za to ciekawe spotkanie. Zapraszamy kolejnych rodziców 🤩