Mali radiowcy....

    

W piątek 11 kwietnia  mieliśmy okazję odwiedzić wyjątkowe miejsce – Radio Białystok! To była niezwykle ciekawa i inspirująca wycieczka, podczas której mogliśmy zajrzeć za kulisy pracy dziennikarzy radiowych.

Podczas zwiedzania studia radiowego  dowiedzieliśmy się, jak powstają audycje, jak działa mikrofon oraz jak wygląda praca realizatora dźwięku. Największą atrakcją była możliwość nagrania piosenki w profesjonalnym studiu:

Udział w audycji na żywo również cieszył się ogromnym entuzjazmem: opowiadaliśmy o swoich ulubionych zabawach i zaśpiewaliśmy urywek piosenki. Dla tych, którzy nie usłyszeli nas w radio mamy nagranie:

Dziękujemy całemu zespołowi Radia Białystok, a w szczególności mamie Mikołaja za ciepłe przyjęcie, wspaniałą atmosferę i ciekawe opowieści. To była niezapomniana przygoda, która na długo zostanie w naszej pamięci!



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Dzieci w radio Dzieci w radio Dzieci w radio Dzieci w radio Dzieci w radio