W WIOSCE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Zbliżają się święta i ciekawi byliśmy bardzo gdzie pomieszkuje Święty Mikołaj.

Już wiemy i odwiedziliśmy Go w Majątku Howieny, gdzie czekało nas mnóstwo atrakcji.

Po przyjeździe czekała na nas ciepła zimowa herbatka i pyszne pierniczki.

Potem przyszedł czas na lepienie pierniczków, zabawy, zdjęcia z Mikołajem, który przybył na spotkanie z nami i pisanie listów z prośbą o prezenty ( oczywiście dla grzecznych dzieci .... wink)

Zwiedzaliśmy również całe gospodarstwo: mini zoo, mieszkanie Mikołaja, magazyn prezentów i wrzuciliśmy nasze listy do ogromnej skrzynki, na specjalnej poczcie, aby na pewno dotarły na czas

 



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
Cieplutka herbatka Zabawa Przybył Mikołaj Ćwiczymy robienie pierniczków Zabawy Tu wrzucamy listy Stajenka i zwierzątka Przyjechała pierwsza choinka Tutaj Mikołaj czyta listy od nas