W WIOSCE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
Zbliżają się święta i ciekawi byliśmy bardzo gdzie pomieszkuje Święty Mikołaj.
Już wiemy i odwiedziliśmy Go w Majątku Howieny, gdzie czekało nas mnóstwo atrakcji.
Po przyjeździe czekała na nas ciepła zimowa herbatka i pyszne pierniczki.
Potem przyszedł czas na lepienie pierniczków, zabawy, zdjęcia z Mikołajem, który przybył na spotkanie z nami i pisanie listów z prośbą o prezenty ( oczywiście dla grzecznych dzieci ....
)
Zwiedzaliśmy również całe gospodarstwo: mini zoo, mieszkanie Mikołaja, magazyn prezentów i wrzuciliśmy nasze listy do ogromnej skrzynki, na specjalnej poczcie, aby na pewno dotarły na czas



