W WIOSCE WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA
Wycieczka do miejsca, gdzie podobno mieszkają Wielkanocne Zajączki odbyła się 7 kwietnia i wyruszyliśmy do niej autokarami z całym przedszkolem.
Na miejscu czekało na nas wiele atrakcyjnych zwierząt, np. lamy, strusie, kangurki, pawie, daniele, zabawne kozy wyciągające szyje po chleb, którym je podkarmiliśmy. Kucyki też dostały parę kawałków :)![]()
Podczas konkursów staraliśmy się bardzo i nieźle nam to wychodziło, bo wciąż był remis ...:)



