W WIOSCE WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA

Wycieczka do miejsca, gdzie podobno mieszkają Wielkanocne Zajączki odbyła się 7 kwietnia i wyruszyliśmy do niej autokarami z całym przedszkolem.

Na miejscu czekało na nas wiele atrakcyjnych zwierząt, np. lamy, strusie, kangurki, pawie, daniele, zabawne kozy wyciągające szyje po chleb, którym je podkarmiliśmy. Kucyki też dostały parę kawałków :)yes

Podczas konkursów staraliśmy się bardzo i nieźle nam to wychodziło, bo wciąż był remis ...:)smiley



Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
osiołek ciekawskie lamy karmimy lamy struś nas obserwołał kozy czekały na swoją kolej szukamy jajeczek znaleźliśmy większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12