SPOTKANIE Z POLICJANTEM
We środę, 09.04.2025r. spotkaliśmy się w naszej grupie z prawdziwym policjantem, a był nim tato naszej koleżanki, Pan Andrzej K.
Dzięki odpowiedziom na nasze trudne pytania dowiedzieliśmy się wielu rzeczy dotyczących grzeczności, odpowiedzialności, ostrożności i bezpieczeństwa.
Bardzo dziękujemy za to spotkanie i zapraszamy ponownie



