WYDARZENIA

SZACHOLIADA - wszystko zaczyna się w przedszkolu

Nasze przedszkolaki wzięły po raz kolejny udział w rozgrywkach szachowych pod tytułem „SZACHOLIADA - wszystko zaczyna się w przedszkolu”. 



,,O kapryśnej księżniczce"

Dziś w naszym przedszkolu odbył się teatrzyk w wykonaniu aktorów z teatru CONIECO pt. „O kapryśnej księżniczce”.



I SPARING SZACHOWY

W piątek w naszym przedszkolu odbył się pierwszy sparing szachowy z udziałem przedszkolaków z PS nr 2 „Pod Słoniem”. Dzieci nie tylko rozgrywały emocjonujące partie, ale również uczyły się sędziowania i zasad fair play.



Zaświeć się na czerwono

🌟 Nasze przedszkole świeci na czerwono! 🌟



XXXI Edycja Białostockiej Ligi Szachowej - 3. runda do lat 8

Po raz kolejny dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w turnieju szachowym.